Laboratorium wiedzy
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31 – 016 Kraków
ul. Sławkowska 20
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: (12) 422 –...
Telefon komórkowy: 690 – 583 – 779
Strona www: https://www.laborato...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Uczenie się w domu do egzaminów końcowych w roku szkolnym nie jest łatwym zadaniem. Młodzi ludzie są rozproszeni wieloma rzeczami, nie organizują właściwie swojego czasu i chcą robić wiele rzeczy w tym samym czasie, co zmniejsza ich motywację. To nie musi tak wyglądać. Laboratorium Wiedzy to miejsce, w którym licealiści i ósmoklasiści mogą w sposób zorganizowany i efektywny przygotowywać się do egzaminów.

Uczniowie mogą mieć różne klasy w różnych szkołach, więc aby to ujednolicić, nauczyciele Laboratorium Wiedzy dostarczają własne materiały dydaktyczne. Wiedza jest sprawdzana poprzez testy i egzaminy, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy robisz postępy w nauce. Regularne sprawdzanie wiedzy jest ważne, ponieważ pozwala nam ocenić skuteczność uczenia się i pokazuje, jak blisko uczniowie są swoich celów.

Uczenie się w domu nie zastąpi kontaktu z wykładowcą ani wyjaśnienia przez niego niejasnych kwestii. Umiejętność zadawania pytań jest niezwykle ważną częścią procesu uczenia się nowych rzeczy. Nie wszyscy uczniowie rozumieją te same zagadnienia, a szkoły często nie mają czasu, aby wyjaśnić każdemu uczniowi kwestie, których nie rozumie. W Laboratorium Wiedzy oferujemy indywidualną naukę dostosowaną do potrzeb wszystkich uczniów, nie tylko tych z brakami, ale również tych, którzy chcą jak najlepiej zdać maturę i dostać się na wymarzone studia.

Nauczyciele pracujący w Laboratorium Wiedzy doskonale znają strukturę samych egzaminów, wyzwania, jakie się z nimi wiążą i trudności, jakie sprawiają uczniom. Kursy dla ósmoklasistów są oferowane z prawie wszystkich przedmiotów, z polskim, matematyką i angielskim.

Kursy przygotowujące do egzaminów w Laboratorium Wiedzy odbywają się w centrum Krakowa, więc można tam dojechać z każdego miejsca, korzystając z komunikacji miejskiej. Lokalizacja jest również taka, że będziesz chciał tam być. Nie musisz mieć ze sobą podręcznika.

Jeśli chcesz wziąć udział w kursie organizowanym przez Laboratorium Wiedzy (Kursie Intensywnym lub Kursie Standardowym), odwiedź naszą stronę internetową laboratoriumwiedzy.pl lub skontaktuj się z osobą kontaktową. (12) 422 - 00 - 75; kursy@laboratoriumwiedzy.pl.

Wyświetleń: 483
Komentarze