Luminis
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-426 Kraków
ul. Józefa Montwiłła-Mireckiego 11
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: +48 12 341 73...
Strona www: https://luminis.pl/


Ocena: 0

W sklepie luminis.pl pracownicy zajmują się nie tylko sprzedażą lamp, ale również doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego oświetlenia do domu, sklepu czy biura. W swojej działalności zawodowej współpracują z projektantami, którzy chętnie wykorzystują produkty w swoich aranżacjach. Firma oferuje różne modele lamp, nie tylko do sklepów, ale także do domów i mieszkań - ceny są bardzo zróżnicowane.

Lampy do pracy są dość trudne do znalezienia, ponieważ każdy z nas ma inaczej wyglądające miejsce do home office. Luminis jednak może zaoferować kilka ciekawych modeli lamp. Musisz wiedzieć, że rodzaj i barwa światła może wpływać na Twoją koncentrację na pracy. Jeśli chcesz się uczyć lub pracować, powinieneś wybrać lampę, która daje białe światło. Dzięki przedmiotom w sklepie internetowym możesz stworzyć piękny pokój biurowy w domu lub w miejscu pracy, a doradcy Luminis pomogą Ci wybrać najlepszą lampę.

Luminis oferuje również szereg modeli lamp włoskich. Dla wymagających klientów jest to bardzo luksusowa opcja. Należą do nich lampy do holu i salonu. Element oświetlenia może być również doskonałym elementem aranżacji pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy wnętrze jest nowoczesne, czy klasyczne, taki detal jak lampa może stworzyć ciekawy efekt.

Oferta sklepu Luminis obejmuje również lampy do punktów sprzedaży, które ożywiają ekspozycję i przyciągają konsumentów. Dobrze skonstruowane światło może mieć znaczący wpływ na zachowania osób kupujących. Pozwala to na wyróżnienie promocji i nowych kolekcji. Systemy lokalnego oświetlenia wpływają na atrakcyjność wizualną produktów. Do punktów usługowych należy zakupić dwa rodzaje lamp: dające miękkie światło i reflektory punktowe.

Luminis oferuje gamę lamp firmy Azzardo. Są to produkty ekskluzywne. Nie dając się prześcignąć zagranicznym markom, ma również ciekawą gamę lamp dekoracyjnych. Nowoczesny design lamp pozwala na łączenie ich z szeroką gamą wystrojów wnętrz.

Wyświetleń: 370
Komentarze