PrintarGift
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-315 Kraków
Radzikowskiego 100J/51
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 530 295 188
E-mail: biuro@printargift.com
Strona www: https://printargift....


Ocena: 0

Akcesoria z naniesionym logo firmy stają się skuteczną metodą pozyskania sympatii klientów dla instytucji. PrintarGift ma świadomość, że ich wręczanie to dobre działanie, z tego powodu oferuje ciekawe gadżety promocyjne. Cechuje je wyjątkowo duża liczba wzorów i materiałów powerbanków, notatników, a także T-shirtów. Klienci zwracają uwagę na olbrzymi wybór artykułów i możliwość znalezienia tego świetnie pasującego. Również niecodzienne pomysły klientów mogą być przemyślane i sfinalizowane.

PrintarGift współpracuje z agencją reklamową IMAGINE DESIGN GROUP, dzięki czemu ma możliwość dać firmom klientów dużo więcej - np. usługi grafiki komputerowej i opakowania. Świadczy to o tym, że realizuje nawet znaczące i wymagające kompleksowych usług kampanie reklamowe. Najczęściej zamawiane przedmioty to albumy w twardej oprawie, mapy turystyczne oraz ulotki i plakaty. Są one wykonane estetycznie.

PrintarGift proponuje oznakowane logo firmy akcesoria drogeryjne, przedmioty. Tworzywa, z których powstały mogą być przyjazne środowisku - klient może zamówić drewniane i papierowe. Zaletą, która odróżnia od innych produkty reklamowe PrintarGift, jest darmowa wizualizacja gotowej rzeczy po naniesieniu logo. To daje zadowolenie, że gotowy gadżet okaże się zgodny z życzeniem klienta. Techniki znakowania to na przykład tampodruk, transfer, nadruki na ceramice oraz tłoczenie. Dopasowuje się je do rodzaju powierzchni.

Osoby tworzące PrintarGift odnajdują się w swoich dziedzinach, dzięki czemu mogą wypełniać swoje części projektu ze świetnym efektem. Trudnią się oni grafiką komputerową, drukiem cyfrowym, tworzeniem kalendarzy firmowych spiralowanych.

Rola PrintarGift to nie tylko sprzedaż gadżetów reklamowych, ale także doradzanie w wyborze. Budżet na reklamę w małych firmach jest blokadą, ale przy kreatywnym doborze gadżetu dla potencjalnych klientów można odnieść niemały sukces. Zadzwoń lub napisz mail, a pracownik PrintaGift na pewno się z Tobą skontaktuje.

Wyświetleń: 513
Komentarze