K&K School of English
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-982 Kraków
al. Jana Pawła II 178
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 644 78 27
Telefon komórkowy: 501 463 724
Strona www: https://www.kandk.ed...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

W obecnych czasach coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, jak niesamowicie ważne jest zadbanie o rozwój swoich zdolności językowych. Znajomość języków obcych często stanowi podstawę dla uzyskania awansu lub dostania lepiej płatnej pracy. Dlatego też na każdym etapie życia warto zainwestować w podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych i skorzystanie z tego, co może zaoferować kurs języka obcego.

Z myślą o tym, aby każdy miał szansę zapoznać się z językiem i kulturą innych krajów, powstała krakowska szkoła językowa K&K. Szkoła ta może pochwalić się wyjątkowo długim stażem na rynku polskim. Działa nieprzerwanie już od ponad 27 lat! Jest to szkoła, która specjalizuje się w prowadzeniu kursów języka angielskiego. Oferta szkoły jest jednak bardzo szeroka i umożliwia udział w kursie dla osób o różnym stopniu zaawansowania, począwszy od A1, a skończywszy na C2. Co więcej, kursy te są skierowane dla osób w różnym wieku.

Nauka w K&K School of English pomaga w przygotowaniach do uzyskania różnego rodzaju certyfikatów, poświadczających sprawność językową. Wśród certyfikatów, do których zdobycia można się przygotować w tej szkole, są także certyfikaty koordynowane przez Uniwersytet Cambridge. Wiele osób, które ukończyły swoje kursy w K&K School of English, może poświadczyć o tym, jak skuteczny jest tok nauczania oferowany w tej szkole. Osoby prowadzące kurs zawsze dbają o to, aby żaden z uczestników się nie nudził. Nieustanne szlifowanie zarówno pisania, jak i mowy w języku angielskim sprawiają, że nawet korzystając z kursów o niskim poziomie zaawansowania, można bardzo szybko poszerzyć swoją wiedzą i sprawność we władaniu językiem angielskim.

K&K School of English oferuje swoje kursy w bardzo przystępnych cenach, zwłaszcza w porównaniu ze swoją liczną konkurencją, działającą w Krakowie. Dzięki temu więcej osób ma dostęp do nauki oferowanej w tej szkole językowej. Jest to zatem świetne miejsce, aby zawalczyć o lepsze zrozumienie języka angielskiego. Każdy, kto zmaga się z tym językiem, powinien skorzystać z kursów K&K!

Wyświetleń: 446
Komentarze