Biuro Tłumaczeń TKTranslate
Informacje
Lokalizacja
Podkarpackie
38-400 Krosno
ul. Stanisława Staszica 12/1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 13 49 32 575
Telefon komórkowy: 696 720 814
E-mail: biuro@tktranslate.pl
Strona www: http://www.tktransla...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Często otrzymujemy zlecenia na tłumaczenia z niemieckiego. Decyduje o tym kilka istotnych czynników. Po pierwsze, język niemiecki to jeden z najważniejszych języków Unii Europejskiej. Po drugie, Niemcy są krajem bliskim terytorialnie. Po trzecie zaś niemieckie firmy są obecne w wielu segmentach rynkowych. Duży popyt na tłumaczenia z niemieckiego na polski sprawia, że nasi tłumacze stale doskonalą swoje umiejętności w zakresie tego języka. Dzięki temu możemy zaoferować Ci najwyższą jakość przekładu w dobrej cenie.

Tłumaczenia – język niemiecki

Ze względu na dużą popularność, jaką cieszą się tłumaczenia przysięgłe niemiecki, stworzyliśmy dla nich specjalne kategorie. Specjalizujemy się w tłumaczeniach pisemnych i ustnych z tego języka. W sztabie naszych profesjonalnych tłumaczy ogromną rolę odgrywają tłumacze przysięgli języka niemieckiego. Są oni niezbędni w kwestiach związanych z dokumentacją w języku niemieckim, jaka ma być przedstawiona w polskim urzędzie lub sądzie. Nasi specjaliści posiadają szeroką, potwierdzoną wiedzę w dziedzinie prawa. Z chęcią pomogą Ci przy rejestracji pojazdu sprowadzonego z Niemiec. Udzielamy pomocy osobom, które starają się o zwrot podatku lub zasiłek za granicy. Możesz się z nami skontaktować również, jeśli poszukujesz pracy w tym kraju – z pełnym profesjonalizmem podejmiemy się tłumaczenia posiadanych przez Ciebie dyplomów i certyfikatów. Nasza oferta jest również skierowana do osób, które pracowały w branży budowlanej u naszego zachodniego sąsiada i chcą starają się o zwrot ekwiwalentu za niewykorzystany urlop.

Dlaczego nasza oferta Cię zaskoczy?

Nasza oferta jest dowodem na to, że wysoka jakość i dobra cena tłumaczenia mogą iść ze sobą w parze. Dzięki stosowaniu profesjonalnych narzędzi tłumaczeniowych jesteśmy w stanie dokonywać wysokiej jakości tłumaczeń w dobrym tempie. Pracujemy w oparciu o stronę rozliczeniową, która wynosi 1800 znaków ze spacją, a każde tłumaczenie jest sprawdzane przez dwóch specjalistów.

Wyświetleń: 302
Komentarze