Agencja Reklamowa Totalna Reklama
Informacje
Lokalizacja
Mazowieckie
05-082 Stare Babice
ul. Osiedlowa 90
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 882 921 041
Telefon komórkowy: 505 439 624
E-mail: biuro@totalnareklama.pl
Strona www: https://totalnarekla...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Totalna Reklama jest agencją reklamową, która proponuje swoim innowacyjne i niestandardowe rozwiązania z zakresu promocji produktów i usług. Jedną z dziedzin, w których się specjalizuje, jest projektowanie reklam samochodowych oraz usługą oklejania samochodów. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie - to właśnie w dużych miastach najlepiej sprawdza się forma reklamy, jaką jest reklama na samochodach. Dzięki codziennemu przemieszczeniu się oklejonego samochodu po zatłoczonych ulicach i mijaniu mnóstwa ludzi, zarówno kierowców innych pojazdów, jak i pieszych, znacząco zwiększa się zasięg odbiorców przekazu reklamowego. Jest to także strategia polecana tym, którzy przemieszczają się często pomiędzy różnymi miastami w Polsce. Reklamę można zamieścić zarówno na samochodach osobowych, jak i na ciężarówkach czy samochodach dostawczych, które pokonują szczególnie dużo kilometrów każdego dnia. Oprócz tego reklamę można zamieścić na autokarach wycieczkowych, które kursują pomiędzy miejscami o charakterze turystycznym, a więc takimi, w których jest dużo ludzi - każdą z osób, do których dotrze reklama można potraktować jako potencjalnego klienta.

Wyróżnikiem agencji Totalna Reklama jest przede wszystkim jakość. Odzwierciedla się ona w trwałym, odpornym na warunki atmosferyczne materiale, z którego powstają reklamy samochodowe, a także w samej usłudze. Oklejaniem samochodów zajmują się specjaliści, którzy gwarantują estetyczny efekt bez żadnych skutków ubocznych w postaci uszkodzeń pojazdu.

Totalna Reklama to profesjonaliści, którzy służą swoim doświadczeniem i doradztwem, jednak zawsze biorą pod uwagę oczekiwania i potrzeby swoich klientów. Szczegółowe konsultacje indywidualne to pierwszy etap współpracy z tą agencją. Świadczenie usług zaczyna ona od dokładnego zbadania preferencji klienta, a gotowy projekt zostaje mu przedstawiony do akceptacji zanim ostatecznie znajdzie zastosowanie na karoserii samochodu.

Zastanów się, czy reklama na samochodzie jest tym, czego potrzebujesz, aby wzbogacić swój przekaz marketingowy i w prosty sposób dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Zajrzyj na stronę internetową Totalnej Reklamy lub kontaktuj się z agencją i zapytaj o szczegóły współpracy.

Wyświetleń: 379
Komentarze