Bergstudio
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
Kraków
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 790 354 700
E-mail: maciej@bergstudio.pl
Strona www: https://bergstudio.p...
Profil FB: fb.com/bergstudiopl


Ocena: 0

Berg Studio oferuje swoim klientom realizację filmów i spotów reklamowych. Mogą stać się one promocją produktów, usług lub samej firmy. Film, w którym ukazana jest w przystępny dla widza sposób działalność przedsiębiorstwa, pełni rolę informacyjną i wpływa na Public Relations. Pozwala również poznać firmę „od środka”, co jest zachętą dla potencjalnych pracowników. Kandydaci, którzy szukają pracy za pośrednictwem Internetu, wiedzę o firmie czerpią właśnie z filmów wizerunkowych na jej witrynie.

Filmy wizerunkowe

Wizerunek firmy czy osoby można kreować na wiele sposobów. Jednym z nich jest publikacja w social mediach lub witrynie firmowej filmów, które przedstawiają działalność lub sylwetkę osoby. Wpływa to znacząco na jej postrzeganie - wideo działa o wiele intensywniej na widza niż statyczne zdjęcie. Film wizerunkowy tworzony przez Berg Studio, dopasowany jest do budżetu i możliwości klienta. Ofertę można dowolnie spersonalizować - rozmowa o oczekiwaniach zawsze jest podstawą udanej współpracy.

Animacje reklamowe

Animowany film reklamowy zrealizowany przez Berg Studio jest kreatywny, dynamiczny i ogląda się go z zapartym tchem. To klient decyduje o tematyce, poddaje pomysły, mówi o swoich oczekiwaniach. Może puścić wodze fantazji i używając wyobraźni stworzyć projekt, który idealnie odda zalety jego usługi czy produktu. Reklama animowana nie ma ograniczeń - pozwala wyróżnić się spośród konkurencji. Dobór odpowiedniej ścieżki dźwiękowej i profesjonalny montaż to aspekty, które również mają wpływ na efekt końcowy. Na tym także skupia się Berg Studio.

Realizacja zleceń w terminie

Berg Studio ustala każdorazowo z klientem termin realizacji zlecenia. Jest to istotne, ponieważ pracownicy szanują czas swój i innych. Wywiązują się w określonym czasie z powierzonych im zadań. Klient może być spokojny - zlecenie będzie wykonane w terminie. Rzetelność firmy mogą potwierdzić klienci, którzy mają pozytywne opinie o Berg Studio i polecają ją innym. Dobre opinie to z pewnością zasługa doświadczenia, wysokiej jakości zrealizowanych filmów i animacji oraz odpowiedniego podejścia do klienta.

Wyświetleń: 442
Komentarze