Instytut Rozwoju Energetyki
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-300 Olkusz
Ul. Orzechówka 45
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 720 708 594


Ocena: 0

Instytut Rozwoju Energetyki działa po to, aby nieść pomoc przedsiębiorstwom w obniżeniu ilości pieniędzy płaconych za energię elektryczną. Samodzielna grupa sprawdzonych konsultantów, pomaga we wdrożeniu najkorzystniejszej cenowo umowy. Celem IRE stało się to, aby przedsiębiorstwa mogły zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Szczególnie doceniane jest wsparcie przy pogodzeniu zmiany operatora z codzienną pracą firmy. Instytut stale się rozwija i dąży do wywalczenia dużego dofinansowania z Unii Europejskiej oraz zdobycia miana jednostki badawczo rozwojowej.

To naturalne, że sporej wielkości przedsiębiorstwa wykorzystują dużo energii elektrycznej i niemało na to wydają - w skali roku robi się z tego pokaźna kwota. Wybór korzystnej taryfy dobranej do własnych potrzeb może wpłynąć na ilość pieniędzy, jakie ma przedsiębiorstwo i pozwoli zaoszczędzić.

Niewiele Polek i Polaków jest świadomych, że dostawca energii zależy od tego, w jakim regionie Polski się żyje. Oznacza to, że tak jak o firmie świadczącej usługi telekomunikacyjne również można zdecydować - skąd mamy „elektryczność” w gniazdku.

W kwestii wyboru nowego dostawcy gazu również ważne jest rozeznanie w ofertach. Dobra rada analityka energetycznego może stać się ogromną pomocą, szczególnie dla zarządców firm niemających doświadczenia w tym zakresie. Oszczędności w przypadku wyboru innego dystrybutora gazu często okazują się zaskakująco duże.

Optymalizacja kosztów gazu ziemnego nie jest taka prosta, jak w przypadku energii elektrycznej. Jeśli chodzi o inny rodzaj energii - zmieniają się czynniki, które trzeba brać pod uwagę. Konieczna ciągłość dostaw i złożoność warunków umowy, nie przeszkadza pracownikom IRE w spełnieniu oczekiwań swoich klientów.

Możliwe jest zlecenie porównania ofert dostawy energii u różnych dostawców - co pozwala płacić sporo mniej za prąd. Zebranie w całość wielu wariantów, w wyraźny sposób ułatwia wybór. Umożliwia to bycie dobrze gospodarującym swoim budżetem konsumentem.

Doradcy energetyczni wybiorą optymalną instalację fotowoltaiczną, która umożliwi samodzielne wytwarzanie prądu przez przedsiębiorstwo, co sprawi, że będzie on tańszy. Brokerzy zajmują się ustalaniem najbardziej korzystnej opcji cenowej, ale także rozwiązywaniem niejasności w bieżących umowach klienta.

IRE to firma, która daje poczucie bezpieczeństwa w kwestii wyboru alternatywnej umowy energetycznej dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Darmowa analiza i profesjonalna pomoc we wdrożeniu bardziej rozsądnych rozwiązań - to tylko kilka zalet, za które doceniany jest Instytut. Klient IRE może sporo zaoszczędzić!


Wyświetleń: 1796
Komentarze