Martdom
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-090 Słomniki
ul. 29 Listopada 22
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 660 905 085
Strona www: https://martdom.pl/
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Firma "MartDom" z siedzibą w Słomnikach koło Krakowa zajmuje się sprzedażą i montażem drzwi, okien, paneli i bram garażowych. Działa głównie na terenie Krakowa i okolic, ale chętnie podejmie współpracę również z klientami w innych częściach kraju. Wychodzi naprzeciw potrzebom klientów budujących domy lub remontujących mieszkania, wspiera ich w zakresie prac stolarskich i innych prac wykończeniowych.

MartDom, jako profesjonalna firma budowlana, oferuje znacznie więcej niż tylko fachową stolarkę. Stawia na rzetelną obsługę i sprawną komunikację z klientami na wszystkich etapach współpracy. Zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy sumiennie i terminowo wykonują swoje obowiązki. Pracownicy MartDom są dobrze zorientowani w branży budowlanej i są w stanie polecić odpowiednie produkty.

MartDom oferuje szeroką gamę okien, drzwi, bram i stolarki okiennej. Uzupełnieniem są panele podłogowe, listwy przypodłogowe, okiennice i klamki drzwiowe. W katalogu produktów znaleźć można nowoczesne okna do mieszkań i domów z dodatkowymi zabezpieczeniami. Ramy okienne można zamówić tak, aby pasowały do okien. Firma oferuje szeroką gamę drzwi wewnętrznych i zewnętrznych zgodnych z najnowszymi trendami. Drzwi o podwyższonych standardach bezpieczeństwa i wysokiej izolacyjności akustycznej to tylko niektóre z oferowanych produktów. Jeśli klient poszukuje paneli lub desek na podłogę, może wybierać pomiędzy panelami o wysokiej odporności na ścieranie a naturalną deskę barlinecką.

MartDom, jako dystrybutor zaufanych marek, gwarantuje niezawodność i trwałość wszystkich swoich produktów. Szeroka gama okien, drzwi, podłóg, bram garażowych i elementów wyposażenia wnętrz ułatwia klientom wykończenie produktów, w które zainwestowali. Firma bezpłatnie wykonuje pomiary i transportuje produkty na zamówienie. Każdy produkt objęty jest dodatkową gwarancją na montaż.

Wyświetleń: 450
Komentarze