EstiDental
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-559 Kraków
ul. Grzegórzecka 67C/U1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 502 051 855
E-mail: recepcja@estidental.pl
Strona www: https://estidental.p...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Piękny uśmiech to do pewnego stopnia jest to coś, na co nie mamy wpływu. Niektórzy mają genetycznie mocniejsze zęby i mniej kłopotów z nimi. Inni z kolei od zawsze borykają się z problemami i nie są zadowoleni z wyglądu swojego uśmiechu. Jednak wraz z rozwojem stomatologii na przestrzeni lat, trudno jest znaleźć przypadek, w którym nie ma nowoczesnych rozwiązań poprawiających wygląd zębów. Oferuje je dla swoich klientów EstiDental - Centrum Stomatologiczne z Krakowa.

Stomatologia estetyczna to dziedzina, która skupia się na wszystkich sposobach, w jakie można poprawić wygląd zębów. Coraz więcej dentystów specjalizuje się w tej dziedzinie. Nie brakuje pacjentów, którzy podejmują wszelkie możliwe kroki, aby cieszyć się nie tylko zdrowiem swoich zębów, ale i pięknym uśmiechem. Wśród najlepszych gabinetów specjalizujących się w stomatologii estetycznej na pewno należy wymienić EstiDental. Oferuje szeroki zakres usług, więc sprawdzi się także u pacjentów, którzy szukają specjalisty od protetyki, implantów, endodoncji, chirurgii stomatologicznej czy ortodoncji.

Warto przedstawić najważniejsze punkty oferty EstiDental, czyli: implanty, lifting stomatologiczny, zaawansowaną protetykę, leczenie bruksizmu, chirurgię stomatologiczną, usługi stomatologii zachowawczej i estetycznej, RTG, wybielanie zębów, periodontologię, endodoncję, zakładanie licówek.

Głównym celem Centrum Stomatologicznego EstiDental jest zapewnienie swoim pacjentom najwyższej jakości opieki stomatologicznej. Z tego powodu pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i prawdziwą pasję do swojego zawodu. Zawsze dokładają wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania swoich pacjentów. Z tego powodu nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestniczą w konferencjach i seminariach, poznają najnowsze metody leczenia dolegliwości jamy ustnej i zębów. Plusem EstiDental jest również doskonała atmosfera. Opiekunki pacjenta i recepcjonistki są pomocne i bardzo cierpliwe. Bez wątpienia to idealne miejsce do zadbania o swój uśmiech.

Wyświetleń: 452
Komentarze