FixIT
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-864 Kraków
Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: (13) 492 61 05
E-mail: biuro@fixit.pl
Strona www: https://fixit-servic...


Ocena: 0

FIXIT to centrum serwisowe z siedzibą w Krakowie. Współpracuje z krajowymi i międzynarodowymi markami i oferujemy usługi dla wielu urządzeń elektronicznych. Wspiera to doświadczenia klientów, czyli to, co czują po kontakcie z firmą lub skorzystaniu z jej usług. Ludzie mają pozytywne wrażenie o marce, która zapewnia szybki i sprawny serwis, zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i po jego zakończeniu. Dzięki temu stają się oni stałymi klientami i zwiększają swoją lojalność wobec marki.

Usługi naprawy urządzeń zasilanych energią słoneczną

Urządzenia zasilane energią słoneczną to przyszłość. Energia odnawialna staje się coraz bardziej popularna, ponieważ ma bardzo mały wpływ na środowisko. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że ogniwa słoneczne są stosowane w wielu urządzeniach, w tym w kosiarkach do trawy. Taki sprzęt wymaga również konserwacji i naprawy, czym zajmuje się FIXIT i stale rozwija swoje umiejętności w tej dziedzinie.

E-sport - naprawa sprzętu dla graczy

Entuzjaści e-sportu to wyjątkowa grupa klientów o wysokich oczekiwaniach. Wymagają oni szybkich i wygodnych procedur serwisowych dla urządzeń takich jak myszy, konsole i klawiatury. FIXIT rozwija się w tym kierunku i tworzy zaplecze serwisowe dla graczy e-sportowych.

Ekologia i obsługa zwrotów

FIXIT rozwiązuje problem urządzeń odsyłanych z problemami z załadowaniem oprogramowania. Dzięki naprawie, urządzenie nigdy się nie marnuje. Po wgraniu nowego oprogramowania i zapewnieniu ogólnego serwisu urządzenie może wrócić na rynek i zostać sprzedane. Jest to rozwiązanie zarówno ekonomiczne, jak i przyjazne dla środowiska. Niesprawny sprzęt nie trafia na wysypisko śmieci, ale może być wykorzystany zgodnie z przeznaczeniem.

Najprostszym sposobem na skontaktowanie się z FIXIT jest napisanie wiadomości w formularzu kontaktowym na stronie  internetowej firmy. Więcej na temat oferowanych usług można dowiedzieć się, czytając blog firmowy.

Wyświetleń: 360
Komentarze