Boss Computers
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-011 Kraków
Wrocławska 37A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 661-38-00
E-mail: boss@boss.net.pl
Strona www: https://boss.net.pl/...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Boss Computers jest krakowską firmą, która dostarcza funkcjonalne i wspierające biznes aplikacje ERP dla firm. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które chcą zadbać o swoją produktywność i zwiększyć przychody. Jest to dość popularna współcześnie metoda mądrego organizowania działań oraz zarządzania personelem. Aplikacja obsługuje niemal wszystkie obszary działalności firmy, np. można w niej prowadzić księgowość i handel. Programy ERP można podzielić na typy: dla małych i średnich przedsiębiorstw, dla firm z branży gospodarki wodno-ściekowej, dla dużych przedsiębiorstw, dla biur rozliczeniowych.

Pierwszym krokiem współpracy z Boss Computers jest konsultacja, podczas której można omówić wszystkie kluczowe czynniki. Firma przeprowadza sprawne wdrożenie nowego oprogramowania. Prace wykonywane są na podstawie fachowej wiedzy, co przekłada się na wyjątkową funkcjonalność i niezawodność. Ponadto klient może liczyć na zdalną pomoc techniczną. Jest to doskonała opcja w przypadku nieoczekiwanych problemów technicznych. Wiele z nich można wyeliminować w ciągu kilku minut.

Specjaliści Boss Computers zapewniają klientom kompleksową pomoc na wszystkich etapach współpracy. To z pewnością zadowoli tych, którzy oczekują indywidualnego podejścia i fachowej porady. W końcu nie wszystkie firmy są takie same i mają takie same potrzeby, jak inne firmy w branży. Oprogramowanie dobrze dobrane do potrzeb firmy może usprawnić jej działanie. Szybszy obieg informacji, usprawnienie procesów może przynieść pozytywne efekty. Należy do nich większa efektywność działań pracowników, co może prowadzić do większych zysków przedsiębiorstwa.

Należy wspomnieć, że Boss Computers zajmuje się również sprzedażą najnowocześniejszych urządzeń, takich jak terminale mobilne, kasy fiskalne i czytniki kodów kreskowych. Sprzęt ten pochodzi od znanych producentów. Gwarantują one płynność działania, co szczególnie zadowoli osoby ceniące sprawną obsługę.

Wyświetleń: 544
Komentarze