Atombike
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
Kraków
ul. Zakopiańska 267b
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 213 20 68
E-mail: sklep@atombike.pl
Strona www: https://atombike.pl/...


Ocena: 0

W Atombike znajdziesz rower na każdą okazję! W ofercie ten sklep ma rowery tradycyjne, rowery elektryczne i akcesoria dla rowerzystów. Klienci mają możliwość złożenia zamówienia przez Internet i stacjonarnie.

Uwielbiasz jeździć na rowerze, ale nie wiesz jaki model będzie dla Ciebie najlepszy? W sklepie Atombike możesz wybierać spośród wielu rowerów od tradycyjnych po elektryczne. Niezależnie od tego, czy chcesz szybko dojeżdżać do pracy, przeżywać przygody podczas wycieczki rowerowej z dziećmi, czy wybrać swobodną przejażdżkę po parku - tam znajdziesz rower idealny dla siebie.

Czy nie byłoby wspaniale, gdybyśmy mogli spędzić długie godziny, robiąc coś, co kochamy, zamiast tkwić w korku? Dzięki rowerom elektrycznym nie musisz tracić czasu na dojazdy do pracy za kierownicą. Możesz cieszyć się letnim wiatrem na twarzy, poćwiczyć, a nawet odpocząć od telefonu, pedałując obok wszystkich tych samochodów.

Sprzęt rowerowy może być drogi i skomplikowany. Atombike oferuje rowerzystom prosty sposób na znalezienie najlepszego sprzętu w najniższych cenach. Współpracując z najlepszymi markami rowerowymi, zapewnia łatwy sposób na znalezienie idealnego sprzętu rowerowego i na bieżąco informuje o najnowszych wiadomościach, wydarzeniach i ofertach w świecie miłośników rowerów.

W Atombike znajdziesz także suplementy dla rowerzystów i osób aktywnych. To świetny sposób na optymalizację wydajności i zmniejszenie ryzyka kontuzji. Sklep ma w asortymencie szereg produktów, które zaspokoją wszelkie potrzeby rowerzystów: elektrolity do nawodnienia i multiwitaminy do ogólnego stanu zdrowia.

Społeczność rowerowa staje się większa, szybsza i silniejsza. Rowerzyści szukają odpowiedniego sprzętu, który poprawi ich wrażenia z jazdy na rowerze. Atombike oferuje przyjazną dla środowiska alternatywę dla samochodu, a jednocześnie komfort i wygodę. Oprócz rowerów ma bogaty wybór akcesoriów i odzieży na rower. Możesz znaleźć oświetlenie roweru, osłony na siodło i kask. Niezależnie od tego, czy jesteś poważnym rowerzystą, czy po prostu lubisz weekendowe przejażdżki rowerowe z przyjaciółmi, znajdziesz coś odpowiedniego.

Wyświetleń: 224
Komentarze