GoRepair
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-864 Kraków
Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 340 99 60
Strona www: https://gorepair.pl/...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Go Repair to punkt naprawy smartfonów i notebooków. To miejsce, gdzie dobrze jest się wybrać w przypadku utopionego urządzenia. Także iPady można skutecznie naprawić w Go Repair. Serwis Apple to jedna z mocnych stron serwisu. Pomoc fachowców może być nieoceniona, gdy dojdzie do upadku urządzenia. Specjaliści firmy okażą wsparcie gdy pojawią się kłopoty z wejściem USB - jednym z najczęstszych powodów napraw laptopów.

Wygodny serwis

Serwis urządzenia w Go Repair daje możliwość, by mieć status naprawy zawsze aktualizowany. Klient wie, co dokładnie dzieje się z jego sprzętem. Oddanie swojego telefonu do punktu serwisowego może mieć miejsce bez wychodzenia z domu i wygodnie - wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję, zabezpieczyć tak, jak należy sprzęt i dać go kurierowi. Warto mieć świadomość, że serwis przed wysłaniem już działającego smartfonu każdorazowo go sprawdza. Daje to gwarancję, że naprawa się zakończyła pomyślnie. W większości przypadków oszczędza to czasu na kolejne oddanie sprzętu do serwisu, gdy okazuje się, że znowu coś nie działa.

Przyjazna strona internetowa

Firma Go Repair posiada na stronie internetowej mnóstwo interesujących artykułów. Dostarczają one przyjazne dla posiadaczy urządzeń porady tyczące się korzystania z telefonów i rozwiązań problemów, które najczęściej w nich mają miejsce. Można przeczytać jak dezynfekować smartfon z drobnoustrojów, jakie nieustannie się na jego powierzchni zbierają.

Znani producenci i nie tylko...

Go Repair trudni się naprawą smartfonów i notebooków popularnych producentów takich jak: Asus, Toshiba, LG, Sony, Lenovo, a także Apple. Specjaliści są zaznajomieni z elektroniką od pewnego czasu - mają więc spore obycie w tym temacie. Oprócz tego w dalszym ciągu poszerzają znajomość nowinek. Nowoczesne modele są przez serwisantów Go Repair też poznane.

Wyświetleń: 575
Komentarze