Global
Informacje
Lokalizacja
Dolnośląskie
51-504 Wrocław
ul. Swojczycka 21-41
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 784936353
Strona www: https://global-onlin...


Ocena: 0

Jako firma Global zajmujemy się sprzedażą i montowaniem systemów grzewczych na podczerwień. Plusami naszych towarów są: bezawaryjność, co potwierdza otrzymany certyfikat jakości TÜV Rheinland i bezpieczeństwo. Systemy elektryczne wykorzystujące podczerwień, panele na grzewcze i promienniki cieplne oferowane przez naszą firmę są polskiej produkcji.

W instalacjach grzewczych wykorzystujących podczerwień najczęściej występują panele grzewcze. Działają one na takiej zasadzie, że wydobywające się z nich ciepło ogrzewa wszystko, co znajduje się w pokoju: oprócz murów, także zabudowę, wyposażenie i osoby wewnątrz, w następstwie czego pojawia się duża efektywność i niski wydatki na ogrzewanie. Do innych zalet zastosowania technologii podczerwieni należy dodać to, że są zwykle bezawaryjne, nie potrzebują konserwacji ani stałych przeglądów.

Ogrzewanie na podczerwień jest sposobem, który godzi efektywność z ceną konkurencyjną do tych, które płaci się za ogrzewanie konwencjonalne. Jego metoda działania opiera się na tym, że zamienia prąd w ciepło i tym samym gwarantuje utrzymanie komfortowej temperatury w chłodniejsze wieczory. Do godnych wspomnienia zalet ogrzewania elektrycznego zaliczają się: ekonomiczność, niewpływanie negatywnie na środowisko, przyjemny dla oka wygląd oraz pozytywny wpływ na zdrowie, dlatego też staje się ono bardziej popularnym produktem wśród klientów polskich oraz światowych.

Firma Global proponuje główne typy systemów elektrycznych wykorzystujących technologię podczerwieni: promienniki długofalowe oraz promienniki podczerwieni. Te pierwsze są używane przy ocieplaniu dużych zadaszonych przestrzeni: domów, budynków produkcyjnych, sklepów. Przy użyciu termostatu można regulować ciepłotę panującą w pokoju. Z kolei promienniki krótkofalowe znajduje zastosowanie, gdy musimy poradzić sobie z otwartą przestrzenią albo zależy nam na zapewnieniu pożądanej temperatury wyłącznie na niewielkiej powierzchni pomieszczenia.

Wyświetleń: 580
Komentarze