Ośrodek wypoczynkowy Marzenie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
34-500 Zakopane
ul. Stara Pardałówka 1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 18 20 157 76
Telefon komórkowy: 608 105 995
Strona www: https://marzenie-zak...


Ocena: 0

Kompleks Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny „Marzenie” funkcjonuje już 28 lat i znajduje się u w samym sercu Tatr, czyli w Zakopanem. Jest to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, w której panuje przyjazna i domowa atmosfera. Kompleks składa się z pokoi gościnnych, restauracji, oraz gabinetów zabiegowych. Cały ośrodek wypoczynkowy jest położony w malowniczej okolicy pośród przyrody i pięknych widoków. Oferta jest bardzo bogata i różnorodna, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Do wyboru są pokoje 1-, 2-, 3- lu 4-osobowe z pełnym wyposażeniem, łazienkami, oraz multimediami. Restauracja serwuje regionalne potrawy, które zachwycą każdego.

Kompleks jest nastawiony na różnorodnych klientów, którzy chcą wypocząć, pozwiedzać, poznać góralską kulturę oraz poprawić swoja kondycję. Organizowane są turnusy rehabilitacyjne dla dzieci, seniorów, możliwa jest również refundacja z PFRON/EFS. "Marzenie" posiada w swojej ofercie niezliczoną ilość atrakcji. Wyjazdy na baseny termalne, imprezy taneczne czy wycieczki w Dolinę Kościeliską czy Rusinową Polaną to dopiero początek. Samo miasto Zakopane stawia przed turystami wiele atrakcji, jakimi jest chociażby Gubałówka, Giewont, Krupówki czy skocznia narciarska. Ośrodek jest nastawiony na całe rodziny z dziećmi i dostosowany do ich potrzeb z atrakcjami dla najmłodszych.

Na terenie kompleksu najmłodsi mogą korzystać z placu zabaw i sali zabaw. Ponadto znajduje się też monitorowany parking i strefa Wi-Fi. Można również zorganizować grupowy wyjazd, gdyż kompleks posiada wszelkie uprawnienia do przyjmowania wycieczek dzieci, młodzieży i dorosłych. Współpracuje z firmą przewozową, regionalnymi przewodnikami i animatorami kultury, co jest kierowane do szkół i placówek oświatowych. Wycieczki szkolne, kolonie, obozy, wyjazdy integracyjne są organizowane kompleksowo, z pełnym wyżywieniem oraz programem różnorodnych atrakcji dostosowanym do wieku i potrzeb klientów.

Jest to doskonałe miejsce na spędzenie wakacji czy ferii zimowych, gdyż przyjechać tam można o każdej porze roku.

Wyświetleń: 437
Komentarze