Kontraktim
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-400 Myślenice
Drogowców 3
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 533 088 999
Strona www: https://kontraktim.c...


Ocena: 5

Firma Kontraktim to generalny wykonawca hal przemysłowych i magazynowych. Oznacza to, że realizuje budowę obiektów stalowych od samego projektu, aż po rozpoczęcie korzystania z nich. Budowa hal jest procesem. Oznacza to, że ma wiele etapów, które muszą następować po sobie w odpowiedniej kolejności. Jedno działanie staje się podstawą do drugiego. Generalny wykonawca dba o to, by całość prac przebiegała terminowo i we właściwym porządku. Dodatkowo odciąża inwestora, bo nie musi on nadzorować prac podwykonawców. Generalny wykonawca współpracuje ze sprawdzonymi firmami, które wykonują roboty ziemne, wyrównują teren, wznoszą konstrukcje stalowe, kryją i ocieplają obiekt. Drastycznie spada ryzyko, że któryś element nie zostanie niedopilnowany lub wykonany nieodpowiednio.

Generalny wykonawca wyznacza osobę, która pozostaje w stałym kontakcie z inwestorem. Daje mu znać o przebiegu prac i informuje o etapach budowy. Klient nie musi się martwić, brakiem kontroli nad inwestycją, bo najważniejsze decyzje ostatecznie podejmuje właśnie on. Generalne wykonawstwo, jednak jest dobrym rozwiązaniem, bo nie wymaga od niego znajomości technik wznoszenia hal stalowych, ani zasad ich projektowania.

Zadaniem generalnego wykonawcy hal jest także opieka nad dokumentacją techniczną budynku. To ważne, by obiekt posiadał zgody i pozwolenia, które określa polskie prawo. Firma Kontraktim może też pośredniczyć w imieniu inwestora w sprawach urzędowych związanych z budową hali. Dopilnowanie, by wykonana została ocena oddziaływania inwestycji na środowisko i inne formalności to także rola generalnego wykonawcy. Inwestor zostaje informowany na bieżąco o postępie działań w spełnianiu wymogów prawnych i załatwianiu spraw urzędowych.

Kontraktim to generalny wykonawca, który realizuje budowę hali kompleksowo. Najpierw zajmuje się tworzeniem projektu, dopasowywaniem go do konkretnych potrzeb inwestora. Później stopniowo realizuje budowę, aż do jej finalizacji. Daje to możliwość optymalizacji kosztów i wynegocjowania lepszych cen materiałów.

Wyświetleń: 497
Komentarze