Matt Remay Group
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-726 Kraków
Jana Heweliusza 1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 608-591-907
E-mail: booking@mattremaygroup.pl
Strona www: https://mattremaygro...


Ocena: 0
Matt Remay Group to muzycy, którzy wspólnie tworzą różnorodne aranżacje muzyczne na wesela. Zapewniają również obsługę przyjęcia weselnego z konferansjerem i DJ-em. Muzyka z nośników cyfrowych jest wzbogacona o melodie grane na żywo na instrumentach. Do wyboru przyszli nowożeńcy mają saksofon, skrzypce, trąbkę, bębny i dudy góralskie. Można również wybrać opcję, która obejmuje oprawę muzyczną wesela z udziałem DJ-a + wokalistki.

Oprawa muzyczna ślubu kościelnego

Matt Remay Group zadba o oprawę ślubu kościelnego, aby był on niezapomnianym dniem dla Pary Młodej, jej rodziny i zaproszonych gości. Wiele par decyduje się na muzykę na żywo, ponieważ ona wywołuje emocje i dostarcza chwil radości i wzruszeń. Instrumenty dają zaskakujący efekt i dodają charakteru uroczystości. Skrzypce i śpiew sopranowy tworzą niepowtarzalną atmosferę pełną elegancji. Można wybrać repertuar operowy i popularne ślubne utwory.. Narzeczeni, którzy szukają indywidualności w swoim ślubie, wybierają muzykę, która jest dokładnie taka, jaką sobie wymarzyli. Ponieważ każdy szczegół jest ważny, na stronie internetowej Matt Remay Group można obejrzeć i posłuchać niektórych pełnych aranżacji. Znajduje się tam również przykładowa lista piosenek, które pasują do tej okazji, jaką jest powiedzenie sobie sakramentalnego “tak”.

Konferansjer weselny

Konferansjerzy to osoby, które umieją doskonale poprowadzić wesele, ogłosić jego ważne momenty i zapewnić gościom dobrą zabawę. Większość uczestników przyjęcia weselnego instynktownie wie, kiedy przychodzi pora na tort i tradycyjne podziękowanie rodzicom, ale ogłoszenie tego momentu może sprawić, że te chwile przyjęcia będą bardziej spektakularne. Zadaniem konferansjera jest podkreślenie wyjątkowości ważnych momentów wesela.

Muzyka na wesele

Matt Remay Group oferuje innowacyjne połączenie muzyki z płyt i muzyki na żywo. Saksofon i trąbka podkreślą jazzowe utwory,  góralskie dudy - te folkowe, a bębny nadadzą utworom etniczne brzmienie. Nie ma potrzeby wybierać między DJ-em a zespołem muzycznym, ponieważ można mieć jedno i drugie w jednym. Z Matt Remay Group otrzymasz to, co najlepsze z obu tych światów. Muzyka weselna jest świetna do tańca, ale chcesz też, aby brzmiała dobrze dla Twoich uszu podczas rozmów i jedzenia. Odpowiedni balans brzmienia zapewni Matt Remay Group, ponieważ ma do zaoferowania gościom weselnym zarówno energiczne jak i wolniejsze kawałki.
Wyświetleń: 330
Komentarze