Good Gifts
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-752 Kraków
Ujastek 5B
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 736 293 292
Strona www: https://goodgifts.eu...


Ocena: 0
Gadżety reklamowe to sprawdzony sposób na zyskanie rozpoznawalności przez firmę, dzięki prezentowaniu jej logo na przedmiotach użytkowych. Eksperci od marketingu radzą, aby rozdawać je w różnych sytuacjach. Po spotkaniu warto dać uczestnikom smycz lub notes i przypomnieć o swojej firmie. Marketing ma znaczący wpływ na popularność przedsiębiorstwa - trzeba o tym pamiętać. Logo może stać się rozpoznawalne, jeśli jest nowe. Akcesoria reklamowe ze sklepu Good Gifts pozwalają to osiągnąć bez ponoszenia ogromnych kosztów. Można zamówić to, czego rzeczywiście się potrzebuje i co pasuje do idei firmy.

Pracownicy są zadowoleni, gdy otrzymują od firmy odzież pracowniczą z logo firmy, dla której pracują. Otrzymanie pamiątkowego T-shirtu z atrakcyjnym napisem na pewno zostanie docenione przez uczestników biegów i maratonów. Specjalnością firmy Good Gifts są również modne bluzy z logo. Do nich można dobrać np. smycze reklamowe. Są to akcesoria dla każdego. Dzięki ich pomocy istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że ważne przedmioty zgubią się w plecaku lub torebce. Ponadto, dzięki smyczy reklamowej można zawsze mieć przy sobie to, czego się potrzebuje. Smycze cienkie, grube, krótsze i dłuższe - wybór w Goodgifts jest duży.

Kubki termiczne są popularne wśród miłośników przyrody, którzy chcą mieć zawsze przy sobie gorącą kawę lub herbatę. Z kolei bidony i butelki sprawdzają się dla osób, które często uprawiają sport i nie chcą kupować butelkowanych napojów. Doskonale nadają się do umieszczania logo i nazwy firmy, cytatu, motta działalności lub symbolu.

Długopisy i kredki reklamowe stanowią dużą grupę produktów w ofercie Good Gifts. Są to akcesoria piśmiennicze i plastyczne dla dorosłych i dzieci. Można znaleźć wśród nich pojedyncze sztuki lub kilkuelementowe zestawy. Sprawdzą się dla pracowników biurowych, studentów i uczniów. Niektóre z nich są ekologiczne - wykonane z biodegradowalnych materiałów lub tworzyw odzyskanych w procesie recyklingu.
Wyświetleń: 350
Komentarze