art-e Emilia Wójcik
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-214 Kraków
Józefa Korzeniowskiego 27J
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 660 385 285
E-mail: info@art-e.pl
Strona www: https://emiliawojcik...


Ocena: 0
Emilia Wójcik jest odpowiedzialna za projektowanie i oprawę graficzną stron internetowych, szablonów prezentacji i mediów społecznościowych. Zapewnia dodatkowe elementy graficzne, przyciski, banery. Tworzy layouty dla stron głównych, podstron, wizytówek itp. Wykonywanie i obróbka zdjęć (fotografia studyjna i produktowa bez cieni i retuszu) również mieści się w ofercie.

Budowanie marki jest procesem czasochłonnym i pracochłonnym. Oznacza to, że zawsze musimy stosować odpowiednie elementy wyróżniające, gdziekolwiek nasi klienci zetkną się z naszą marką. Dlatego warto skorzystać z usług artysty grafika, który stworzy logo i logotyp i zaprojektuje materiały reklamowe i promocyjna dla naszej firmy. Zwiększa to naszą wiarygodność, a w rezultacie ułatwia konsumentom znalezienie naszych produktów. Musimy zdawać sobie sprawę, że często to nie jakość czy niska cena sprawiają, że klienci sięgają po nasze produkty. Ważniejsza jest nasza "marka", która stopniowo staje się istotną wartością dodaną.

W sklepach można znaleźć setki produktów, które są niemal identyczne. Jedynym czynnikiem różnicującym jest marka. Dlatego to właśnie marka jest czynnikiem różnicującym i decydującym o wyborze dokonywanym dziś przez konsumentów. Ważne są kolory, fonty i ogólna estetyka produktów. Właściwa identyfikacja wizualna ma jednak fundamentalne znaczenie w budowaniu marki. Eksperci podkreślają również, że dzięki odpowiedniej identyfikacji wizualnej marka może mieć znaczący wpływ na ludzi, którzy kupują jej produkty. Właściwy projekt zachęca osobę, do której kierowana jest oferta, do dokonania zakupu. W ten sposób odbiorcy stanowią bardzo precyzyjną grupę, a ich oczekiwania mogą zostać spełnione. Emilia Wójcik jest tego świadoma, dlatego w swojej ofercie skierowanej do firm ma tworzenie grafik, które pozwalają wyróżnić markę i uczynić ją rozpoznawalną. Również osoby prywatne mogą skorzystać z oferty studia ART-E, które nawiązuje współpracę z blogerami administratorami stron internetowych i osobami odpowiedzialnymi za prowadzenie social mediów.
Wyświetleń: 260
Komentarze