Grupa Doradcza QUALITAS
Informacje
Lokalizacja
Podkarpackie
37-100 Łańcut
Dąbrówki 396A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 17 779 91 66
Strona www: https://www.iso-kons...


Ocena: 0

Zarządzanie jakością jest aktualnie podstawowym wymaganiem, z którym musi zmierzyć się każdy przedsiębiorca. Dla osób chcących poszerzyć swą wiedzę w tym zakresie z pomocą przychodzi Grupa doradcza Qualitas.

Qualitas jest dynamicznie rozwijającą się firmą konsultingową z siedzibą w Łańcucie. Doświadczeni pracownicy firmy przeprowadzają szkolenia zamknięte w zakresie systemów jakości. Każdy przedsiębiorca lub wydelegowany pracownik może odbyć specjalistyczne szkolenie przedstawiające podstawowe definicje i cechy systemów jakości, opisujące zarządzanie jakością oraz aktualne wymagania prawne. Szkolenia skierowane są również do osób zamierzających podjąć stanowisko pełnomocnika ds. systemów zarządzania jakością oraz audytora wewnętrznego podstawowych systemów jakości.

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez doświadczonych pracowników firmy posiadających szeroką wiedzę w zakresie zarządzania jakością. Szkolenia dotyczą możliwości i zasad wdrażania systemów takich jak: HACCP, ISO 22000, IFS czy BRC. Dzięki informacjom pozyskanym od wyspecjalizowanych audytorów zarządzanie jakością staje się prostym, możliwym do przebrnięcia etapem działalności firmy. Doświadczeni szkoleniowcy odpowiadają na wszystkie pytania i zagadnienia związane z indywidualną specyfiką działalności każdej firmy. Dzięki swej szerokiej wiedzy i odpowiedniemu przygotowaniu technicznemu pracownicy potrafią dotrzeć do każdego, nawet najbardziej wymagającego odbiorcy.

Współpraca z szanowanymi i znanymi jednostkami, takimi jak SGS, sprawia, że firma prowadzi szkolenia najwyższej jakości, zakończone otrzymaniem certyfikatów przez biorące w nich udział osoby.

Dane kontaktowe firmy:
Telefon: 17 779 91 66

Qualitas rozwiewa wszelkie Państwa pytania i wątpliwości skierowane na skrzynkę mailową: biuro@iso.rzeszow.pl.

Jeżeli więc zamierzacie Państwo założyć własną działalność lub poszerzyć istniejącą już wiedzę, firma Qualitas wspomoże Państwa działania, sprawiając, że zarządzanie jakością stanie się możliwym do przejścia etapem rozwoju firmy.

Wyświetleń: 512
Komentarze